Poradenství při kojení

 

V SOUČASNÉ DOBĚ JE NAŠE KAPACITA PRO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE OMEZENÁ. POKUD JSTE VŠAK PEVNĚ ROZHODNUTÁ, ŽE KOJIT CHCETE, POTOM SE MAXIMÁLNĚ VYNASNAŽÍME POSKYTNOUT VÁM PRO TO POTŘEBNÉ INFORMACE I PODPORU.

 

Již standardní službou, se kterou jsme klientkám k dispozici, je individuální poradenství a podpora při kojení. Mohou se na nás obrátit ženy, které z jakéhokoliv důvodu nechtějí nebo nemohou se svým miminkem přijet na podpůrnou kojicí skupinku nebo své dotazy chtějí konzultovat v soukromí a pohodlí domova nebo již v porodnici. Služba je vhodná také pro těhotné ženy, které se chtějí na kojení připravit.

 

Můžete nás kontaktovat na telefonu 739746492 (Lucka Jirásková), emailem nebo přes kontaktní formulář zde na stránkách. Jelikož víme, že komplikace při kojení je třeba řešit co nejdříve, nabídneme Vám nejbližší možný termín. Některé situace vyžadují jednu konzultaci, jiné dvě nebo více.
 
Jsme k dispozici s podporou a pomocí při řešení jakýchkoliv potíží, které Vás a Vaše miminko mohou při kojení potkat.

Nejčastěji to bývá:

- bolestivé bradavky a/nebo bolest při kojení
nedostatek mléka, nepřibírající nebo nespokojené miminko

nepřisávající se miminko
-
nejistota, zda miminko pije dostatečné množství mléka

 

Cena první konzultace je 500,- Kč a trvá cca 1,5 - 2 hodiny. Pokud bude potřeba v rámci jednoho tématu konzultací více, je cena dalších dohodou.

Doprava po Plzni zdarma.

Doprava mimo Plzeň 6,- Kč/km.

 

Přísně dodržujeme Mezinárodní kodex WHO o marketingu náhrad mateřského mléka.

 

Samozřejmě stále platí nabídka bezplatné konzultace aktuální kojicí situace na podpůrné skupince, termíny zde.